Lymfoterapie Slaný

21.09.2022

Vy, co mě znáte, víte, že dlouhodobě pracuji v oblasti péče o zdraví člověka.
Moje profesní "doma" je dvojí: v psychoterapii a v lymfoterapii (ano, ano...fyzio a výživa jsou součástí mého zájmu, ale pocitově zůstávají spíš tak nějak v mé "předsíni").

Od září 2022 jsem si ve Slaném oficiálně otevřela malou ambulanci lymfoterapie v zařízení GENERACE, kde pracuji jen manuálně (manuální lymfodrenáže, lymfoterapeutické bandáže, lymfotejpy). 

Vítám tedy všechny vás, kteří trpíte otoky - lymfedémy a otoky s cévní příčinou, všechny, kteří potřebujete konzultovat svoje obtíže kolem poúrazových stavů, všechny, kdo máte pocit, že by se vám celková regenerace hodila (celulitida, chronická únava, hubnutí, stavy po sportovních výkonech atd.). 

Ne všichni potřebují na ošetření u mě doporučení lékaře, ale u některých stavů ho vyloženě vyžaduji (postonkologické stavy, stavy po trombózách apod.). Vše jde se mnou dopředu bezplatně telefonicky konzultovat. 

Ačkoli se jedná o zdravotnické služby, nemám smlouvu s pojišťovnou a už ji ani neplánuji. I díky tomu jsem flexibilní a nemám dlouhé čekací doby. Zde je můj ceník.

Těším se na spolupráci! :-)

Romana