25. - 27.6. 2021 Letní ladění U Vodnářů

30.05.2021

Vážení a milí,

stalo se, že mi byla, teď v létě, poskytnuta možnost pronájmu chalupy U Vodnářů (to je velká vzácnost, mají trvale plně obsazeno). Rozhodla jsem se přijmout a tvořit. Přichystala jsem víkend letní pohody, sdílení lidí na podobné notě, odpočinek a inspiraci. 

Přidejte se ;-), pozvánka a přihláška je pod fotkami (ilustrativní, foceny před třemi léty na podzim) 

Přijeďte si s námi užít letní uvolněné tempo. Nepůjde o vedenou terapii tak, jak ji znáte z netofislands, i když místo samo určitě léčebný potenciál má. V programu je spíše pohoda a odpočinek, relaxační, společenské a seberozvojové aktivity. Nic není povinné, prostě se buď zúčastníte nebo využijete času pro sebe, k odpočinku.

Program:

  • Příjezd v pátek 25.6.od 16.h. Následuje ubytování a seznámení se s prostorem i sebe navzájem, večeře, večerní program (povídání, zpěv při kytaře....).
  • Sobota 26.6.: snídaně, dopolední hodina cvičení (venku či uvnitř - podle počasí), sdílení na téma "já a pohyb těla", pro zájemce společné vaření oběda, pro zájemce o jinou činnost - příprava večerního ohně. Oběd, odpočinek po obědě, pěší výlet po okolí (cca 3h), večeře, oheň, kytara, sdílení...
    Varianta ke špatnému počasí (silný déšť): dopoledne vedené meditace nebo imaginace a práce s fantazií a následné sdílení, odpoledne filmový klub nebo třeba hry (společenské, deskovky, karty...)
  • Neděle 27.6.: snídaně, dopolední hodina masáží - péče o tělo (práce ve dvojicích a v oblečení), sdílení k proběhlému programu, společné chystání oběda, oběd, pauza a ukončení víkendu v 15.h.

Strava: lehká, jednoduchá, vytvořená společnými silami na místě, suroviny zajišťuji a jsou v ceně (snídaně: ovesná kaše s ovocem, bábovka či obložený chléb, pomazánky, zelenina - podle chuti, oběd: polévka, špagety, večeře: špekáčky na ohni s chlebem, případně obložený chléb, pomazánky, zelenina či co zbyde od oběda; po celý den co zbyde od snídaně, oběda i večeře, nedělní oběd kari-rizoto)
Součástí jsou veškeré teplé nápoje - čaje, káva, mléko a nemléko.
Chcete-li nějaké své mlsání či pití (víno, pivo) - přivezte si je, v místě není možnost nákupu.
A chcete-li potěšit ostatní svou štědrostí - něco pečeného, ovoce na společný stůl, ořechy atd. - VÍTÁNO :-)

Cena: 2.000 Kč  (800 Kč ubytování, 500 Kč strava, 700 Kč program)

Kde: Chalupa U vodnářů, Lučkovice nedaleko Písku

Ubytování v 3 - 5 lůžkových pokojích (kompletní lůžkoviny), společná kuchyně, koupelna a WC
POZOR: do chalupy nesmí psi!

Celková kapacita programu: 12 osob

Víkendem vás provedu já, Romana a moji pomocníci Tomáš a Michal :-)

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.