7.9. 2021 OTYLDA 1.

08.09.2021

První setkání máme za sebou...některé z nás. 

Napoprvé se nás bylo osm. Je to na povídání tak akorát, i v menším počtu by to šlo. 

Protože se nejedná o přednášky, ale hledání, zkoumání, diskuze a pak teprve možná trochu té přednášky, byla jsem zvědavá na témata, která jste sebou přinesly. 

Pojďme nakouknout...

  • K "vykopnutí" prvního přemýšlení jsem využila význam slova "změna" ve vztahu k hubnutí. Hledaly jsme různé významy a ukázaly se ty dobré i ty nepříjemné, zviditelnila se očekávání, která po vyplutí na světlo vypadala malinko jinak, než když nevyslovená čekala uvnitř. Někde.
  • Tíha uplynulého "covid" období a potřeba odlehčení, skutečného i symbolického. V té symbolické rovině jsme vpustily do našeho virtuálního "MATYLDA" prostoru například humor :-). Taky kontakt s ostatními...
  • Vztah sama k sobě může určovat způsob mého jídla. Výběr i množství.
  • Potřeba jídla nemusí být vždy reakce na hlad, může se schovávat za potřebu odpočinku, za potřebu mít chvilku klidu jen pro sebe, ohraničit se, za potřebu prožít něco hezkého, příjemného...
  • Dostaly jsme 1.tip na knížku.

To je všechno, co se, milé dámy, dozvíte. Naše "zdi" jsou bezpečné a laskavé, pouštíme jen to, co je dobré pro nás všechny - zúčastněné i ty nezúčastněné. Ale o to, co je dobré, se rozdělím ráda, do každého článku plánuji malý dárek pro všechny.

Tak v úterý v 17.h zase nashle! :-)

Romana