Skupina OTYLDA

22.11.2021

Něco málo o projektu

Jak je náročné najít svou "rovno-váhu"?

Vždy, když jsem se snažila hubnout už po stopadesáté, narazila jsem na kvantum "musíš...", "nesmíš...", "měla bych...". Ale teď vím, že je to jen část informace.

Co to zkusit jinak?

Vyplatilo se mi hledat, jak moje tělo koresponduje s mými nároky, s mými názory a myšlenkami, co od těla potřebuji a co očekávám, co bych si vzhledem ke své fyzičnosti přála...a jak v souladu je s tímto zjištěním moje chování? Co dělat stejně a co už jinak? Případě co mě fixuje v nevyhovujícím stavu?

A tak jsem jako fyzioterapeut, certifikovaný výživový poradce a lektor osobnostního rozvoje připravila projekt setkávání chronicky hubnoucích. Je určen statečným a citlivým ženám.

Výživa je to velmi hodnotná, bez rizika ukládání tuku - vyživovat budeme totiž duši, tělo až v následnosti. Čeká nás společné zkoumání působení tohoto programu na sebe sama (jak se v tom všem máme), také efekt na naše konkrétní fyzické stravování.
A můžeme se těšit i na nové pocity a informace pro každou celou bytost ženy, které rozhodně z této výživy vzejdou.

Setkání jsou aktivní od září 2021, pokračují každé úterý v čase 17. - 19h s platbou 200 Kč za každé setkání. Skupina je polo-otevřená a lze se do ní přidat každé 3 měsíce (v září, v lednu, v dubnu).
Takto je to přichystáno, a skutečnost uvidíme. Předpokládám práci během celého roku, protože změna životního stylu a hubnutí je prostě dlouhodobá věc, nejde to urychlit. Součástí setkávání je i výživové poradenství.

Články níže shrnují jednotlivá setkání pro ty, co byly a rády si připomenou, pro ty co chyběly a chtějí se podpořit aspoň počtením a pro ty, co o účasti teprve uvažují. Jste srdečně zvány! :-)

Romana