MATYLDA

Příběh MATYLDY

Počátek MATYLDY se datuje do r.2008, kdy jsem si uvědomila sílu skupinového zážitku a vzájemnou podporu žen v kurzu snižování nadváhy STOB, který jsem tehdy ve Slaném vedla.

Postupně jsem začala já a moje "holky" - Dáša Slavíková, Petra Provazníková, Helena Klempířová, Anička Vaníčková, Marcela Sadílková, Jitka Vránová a další, organizovat další společné zážitky - kurzy cvičení a vycházky nordic walking, společné víkendy a pobyty pro ženy a děti, pečení vánočního cukroví, kurzy vaření, výtvarné kurzy, odborně vedené relaxace v Solné jeskyni, kurzy osobnostního růstu (tzv. "Pokračovací kurzy") a další nádherné zážitky, většinou už pod hlavičkou občanského sdružení pro podporu zdravého životního stylu Klub MATYLDA, kterým naše skupina od r.2009 byla.

Od začátku r.2017 MATYLDA pracovala volně a neformálně, bez oficiální členské základny, tým MATYLDY jsem tvořila já a Zuzka Hanáková.

Podařilo se nám několik skvělých projektů, na které vzpomínám s láskou. Podvečerní setkávání, víkendové pobyty pro ženy, letní tábory pro ženy a jejich děti a vnoučata.

Ale řeka života neteče přímočaře. I spolupráce se Zuzkou se uvolnila a na řadu přichází doba širší, nevázané spolupráce s různými lektory (včetně Zuzky :-), různé projekty.

Témata MATYLDY:

  • žena a její prožitky napříč generacemi, ženské společenství
  • vzdělání, seberozvoj, vzájemná inspirace a podpora (pro ženy i muže)
  • životní styl - zdraví, radost, psychosomatika 

Těším se na další zajímavou cestu MATYLDY, těším se ze starých i nových vztahů!

2019, Romana Horová

AKTUÁLNÍ PROGRAM MATYLDA

PROBĚHLO V MATYLDĚ OD 2009 - DOSUD, fotogalerie

OTYLDA OD 9/2021, projekt s cílem hubnutí a ozdravění organismu