Ochrana vašich osobních údajů

Zásady nakládání s osobními údaji

Následující zásady jsou platné od 1.5. 2019 a jsou vydány v souladu s nařízením (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (,,GDPR").

 • Jaké osobní údaje zpracovávám
 • K jakým účelům osobní údaje využívám
 • Jak dlouho budou osobní údaje uchovávány
 • Kde jsou osobní údaje uloženy a jak jsou zabezpečeny
 • Kdo má k osobním údajům přístup
 • Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů
 • Zasílání informačních e-mailů

Jaké osobní údaje zpracovávám

Zpracovávám vaše osobní údaje, které vyplňujete při on-line přihláškách na mých webových stránkách. Zpracovávám základní osobní identifikační údaje, adresní údaje a kontaktní údaje. Konkrétně:

 • Jméno
 • Příjmení
 • E-mail
 • Telefon
 • Fotografii

A také tyto, dobrovolné údaje, pokud je vyplníte

 • Adresu (ulice, město, PSČ)
 • Rok narození

K jakým účelům osobní údaje využívám

Osobní údaje zpracovávám vždy jen z důvodů organizačního zabezpečení akce, na kterou jste se přihlásili a jen po dobu nezbytně nutnou. Fotografie pořízené na akci použiji jako ilustrační fotodokumentaci akce, které jste se zúčastnili, a to po vašem souhlasu s focením. 

Pokud navíc zvolíte možnost, že si přejete dostávat informační e-maily o aktivitách MATYLDA, váš kontakt (e-mail) bude využit k vytvoření a správě databáze pro zasílání těchto informací.

Jak dlouho budou osobní údaje uchovávány

Všechny osobní údaje smažu, přestane-li existovat právní důvod pro jejich zpracování.

Kde jsou osobní údaje uloženy a jak jsou zabezpečeny

Vážím si všech svých klientů a důvěry, kterou ve mě máte, proto dbám na bezpečné nakládání s vašimi osobními údaji podle platné právní úpravy (GDPR).

Všechny osobní údaje, které při registraci vyplníte, ať je jejich uvedení povinné nebo dobrovolné, budou automaticky uloženy v chráněné e-mailové schránce romanahorova@centrum.cz, ke kterému má přístup pouze majitel této schránky, tj. Romana Horová.
Informační e-maily rozesílám osobně.

Pokud osobní údaje potřebuji k zajištění fungování činnosti, využívám uložení dat formou dokumentu na Google Disku, který poskytuje dle jejich zásad bezpečné uložení dat.

Práva související s ochranou osobních údajů

Po celou dobu máte možnost využít všech vašich zákonných práv, a proto mě případně neváhejte kontaktovat.

Samozřejmě můžete kdykoliv odvolat souhlas se zpracováním údajů pro účely, kde je souhlas vyžadován.

Právo na výmaz (právo být zapomenut). Využití tohoto práva jednoduše znamená, že mě se svou žádostí kontaktujete e-mailem a já smažu vaše osobní údaje, u kterých odvoláte souhlas s jejich zpracováním, nebo údaje, které byly zpracovány protiprávně.

Pokud nechcete úplný výmaz, lze využít práva na omezení zpracování osobních údajů, pokud máte zájem, požádejte o omezení zpracování osobních údajů opět e-mailem.

Právo na přístup k osobním údajům. Do 30 dnů vám na základě žádosti poskytnu výpis vašich osobních údajů.

Právo na opravu osobních údajů. Neváhejte mě kontaktovat, pokud zjistíte, že některé osobní údaje, které o vás zpracovávám, jsou chybné nebo již nejsou aktuální, ráda to napravím.

Právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů

Proti zpracování osobních údajů pro určitý účel můžete kdykoliv vznést námitku, to znamená, že vaše osobní údaje pro tento konkrétní účel již nebudou dále zpracovávány. Jednoduše jde o další možnost, jak omezit nakládání s vašimi osobními údaji.

Souhlas se zasíláním informačních e-mailů

Pokud jste se rozhodli zaškrtnout políčko se souhlasem se zasíláním informačních e-mailů NEWSLETTER, budu vám moci posílat informace o všech akcích, které pořádám. Získáte tak nejnovější informace o mých projektech.

Pokud už nemáte zájem o zasílání informačních e-mailů, snadno se můžete z odběru odhlásit a v budoucnu není žádný problém s odběrem znovu začít.